Vyberte stránku
V tomto videu se prof. Babjuk zabývá faktory, které ovlivňují výběr strategie léčby. U vysokého procenta nemocných bývá doba od zachycení rakoviny prostaty do okamžiku, kdy toto onemocnění může působit pacientovi potíže, poměrně dlouhá. Často v řádu roků, někdy dokonce 10 až 15 let. Ne vždy proto musí být léčba agresivní.

Toto video patří do úvodní, nulté lekce. V dalších lekcích se ve svých videích pan profesor MUDr. Marek Babjuk, CSc. zabývá, kromě jiného, následujícími tématy:

  • Nezbytné kroky před operací prostaty a o čem lékař s pacientem hovoří.
  • Operační léčba karcinomu prostaty neboli radikální prostatektomie. Co je součástí této operace, kdy se používá a další souvislosti.
  • Robotická operace vs. laparoskopie. Jak se provádí a jaké mají výhody.
  • Co Vás bude čekat přímo po operaci.
  • Je nutné obávat se po operaci prostaty bolesti?
  • Jak vypadají první a další dny po výkonu.
  • Jaké mohou být přechodné nepříjemnosti po operaci a jak proti nim postupovat.
  • Jak budou ovlivněny po operaci prostaty Vaše sexuální funkce.
  • Co to znamená, když po operaci začne opět stoupat PSA?

Video spustíte jednoduše tak, že na ně kliknete.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další videoPo shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

 

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme, i když bohužel na některé ne vždy stihneme reagovat.

Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři nepoužívejte, prosím, osobní údaje. Jako jméno zvolte přezdívku nebo políčko nevyplňujte. Komentáře s osobními údaji nebudou schváleny a budou neprodleně ze systému smazány. Chráníme tím Vaše soukromí, děkujeme za pochopení.

Formulář pro vkládání komentářů se zobrazuje pouze přihlášeným návštěvníkům. Přihlásit se můžete na této stránce: klikněte sem.