Vyberte stránku
Ve svém prvním videu se Vám představí paní prim. MUDr. Jana Katolická, Ph.D. a poví Vám, jaká léčba karcinomu prostaty se používá, než se nasadí vlastní chemoterapie.

Toto video patří do úvodní, nulté lekce. V dalších lekcích se ve svých videích paní prim. MUDr. Jana Katolická, Ph.D. zabývá, kromě jiného, následujícími tématy:

 • Co znamená, když se řekne chemoterapie a jak se provádí.
 • Metastazování, neboli rozšiřování nádoru do dalších míst.
 • Jak se na chemoterapii připravíte, jak bude probíhat, zda potřebujete pomoci s dopravou a další praktické informace.
 • Nevolnost, zvracení, průjmy a další nepříjemnosti, které doprovázejí pověst chemoterapie nejsou již dnes tak hrozné.
 • Vše o vypadávání vlasů. Řekněme si hned zde, že je to pouze dočasný dopad chemoterapie. Vaše vlasy se zase vrátí.
 • Jaké jsou souvislosti chemoterapie se změnami krevního obrazu a co to znamená.
 • Tématem tohoto videa jsou změny v kůži, případně na sliznicích. Co se může objevit a jak problémy omezit.
 • Jak se určuje optimální dávka cytostatika pro Vaši léčbu.
 • Jak často a jak dlouho se na chemoterapii dochází.
 • Pokud dochází v léčbě ke zhoršení, přichází léčba druhé volby.
 • Jak ovlivní chemoterapie Vaši potenci.
 • Jak se léčí metastázy do kostí.

Video spustíte jednoduše tak, že na ně kliknete.

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “PŘIHLÁSIT SE.” Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.
Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož ještě není připravené. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které Vás ke sledování videa pozveme. Budete to již velmi brzy. Děkujeme za trpělivost.
Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to, prosím, znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte, prosím, na odkaz, který jsme Vám poslali emailem.

Po shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

Další videoPo shlédnutí videa běžte na další, které je pro Vás připravené zde:

 

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme, i když bohužel na některé ne vždy stihneme reagovat.

Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři nepoužívejte, prosím, osobní údaje. Jako jméno zvolte přezdívku nebo políčko nevyplňujte. Komentáře s osobními údaji nebudou schváleny a budou neprodleně ze systému smazány. Chráníme tím Vaše soukromí, děkujeme za pochopení.

Formulář pro vkládání komentářů se zobrazuje pouze přihlášeným návštěvníkům. Přihlásit se můžete na této stránce: klikněte sem.