Menu

Vložili jste do registračního formuláře emailovou adresu, o jejíž registraci již bylo požádáno dříve.

Pokud s touto adresou nemáte přístup k videím, pak je to tím, že registrační proces nebyl dokončen. To uděláte tak, že kliknete na odkaz v emailu, který jsme Vám při předchozí registraci této adresy poslali. Pro jistotu jsme Vám teď tento email poslali znovu, abyste jej mohli snadno najít.

Nezapomeňte tedy kliknout na webovou adresu v emailu. Pokud se tak nestane, Vaše registrace nebude platná.

Pokud Vám email nedorazí, podívejte se do Vašeho adresáře s nevyžádanou poštou (spam), zda jej náhodou nezablokoval Váš tzv. antispamový filtr. Můžete tomu zabránit tím, že si vložíte naši adresu info@rakovinaprostaty.org mezi své emailové kontakty. Tím ji bude Váš emailový program považovat za bezpečnou.

Děkujeme,
tým ONKO Prostaty

ONKO Prostaty (neboli Online Klinika pro Onkologii Prostaty) je společný projekt předních lékařů, pracujících v oboru léčby karcinomu prostaty. Web nepropaguje žádné konkrétní výrobky ani neobsahuje žádnou reklamu.

Provoz tohoto projektu je umožněn díky finanční podpoře společnosti Astellas Pharma s.r.o. Tato společnost, ani žádný jiný subjekt nemá vliv na obsah informací, prezentovaných lékaři na těchto stránkách.

Podporuje Astellas Pharma s.r.o.