Pokud máte problémy s přístupem k jednotlivým videím nebo dalším částem webu nebo Vás web považuje za nepřihlášené, řešení je následující:

[list_bullet type=“arrow“ ]

  • Nejdříve je nutné zkontrolovat, zda jste prošli oběma kroky registrace. Registrujete se jen jednou a to tak, že vložíte svou emailovou adresu do patřičného formuláře na našem webu, potvrdíte ji v emailu, který od nás následně dostanete a dále zadáte své uživatelské jméno a heslo ve formuláři, který se Vám zobrazí po kliknutí na webový link v potvrzovacím emailu. Formulář pro vložení vašeho uživatelského jména a hesla vypadá takto (heslo vložte dvakrát stejné – je to kontrola proti překlepnutí):

registracni_formular

  • Pokud jste nevyplnil/a tento druhý formulář, najděte mezi svými emaily ten, který jsme vám poslali po vložení vašeho emailu na náš web. V tomto emailu znovu klikněte na potvrzovací link. Po kliknutí se vám v internetovém prohlížeči zobrazí formulář v obrázku nahoře, který vyplňte a odešlete.
  • Pokud jste správně zaregistrován/a a s přístupem jsou stále problémy, pak je nutné se při každé návštěvě webu přihlásit, aby věděl, že jste to vy a vpustil vás k videím. Přihlásit se můžete tak, že kliknete na položku menu vpravo nahoře s názvem PŘIHLÁSIT SE – vypadá takto:

login_menu_item

  • Po registraci máte přístup do Lekce 1 a pak Vám postupně vždy po několika dnech posíláme další videa z druhé lekce. Jakmile dostanete všechna videa, celá lekce se Vám otevře i v menu.
  • Pokud se Vám tedy ukazuje informace, že jste přihlášen/a a přesto nemáte přístup do patřičných lekcí, pak je možné, že Váš prohlížeč internetových stránek nefunguje zcela správně a v tom případě doporučujeme vyzkoušet jiný, například Google Chrome: https://www.google.com/chrome?hl=cs.

[/list_bullet]