Vyberte stránku

Cílem této stránky je pomoci Vám, pokud máte technické potíže s používáním webu ONKO Prostaty. Tento web je vytvořen tak, abyste si jej mohli bez problémů prohlížet na nejrůznějších zařízeních, včetně PC, notebooků, telefonů a tabletů.

Obsah emailů a vlastních stránek je navržen tak, aby Vás vždy naváděl k dalšímu správnému kroku. Většinou tedy stačí číst texty a upozornění, která se případně objevují. V následujícím textu najdete vysvětlení nejčastějších dotazů, které se týkají technického provozu stránek.

1. Při přehrávání se video chvílemi zastavuje

Toto je nejčastěji způsobeno pomalým připojením k internetu. I když jsme videa navrhli tak, aby vystačila s co nejpomalejším připojením, může se stát, že rychlost Vašeho internetu není v dané chvíli dostačující. Zkuste si videa prohlédnout v jiný čas nebo s připojením od jiného poskytovatele. Pokud si například prohlížíte videa v práci, zkuste to doma.

2. Stránky se nezobrazují správně

Pokud máte jiný problém se zobrazováním stránek, je pravděpodobné, že Váš prohlížeč (Internet Explorer, Chrome, nebo jiný, který používáte) není zrovna v nejlepší kondici. Zkuste použít jiný, nebo ke stránkám přistoupit z jiného zařízení.

3. Kontaktní formulář

Pokud si stále nevíte rady, pošlete nám zprávu pomocí formuláře dole. Popište, prosím, svůj technický problém co nejpřesněji. Neposílejte nám dotazy týkající se zdravotního stavu. Zprávy z tohoto formuláře čete pouze technická podpora. 

9 + 12 =