Menu

Český rozhlas – ČRo Plus
Ranní Plus: Internetový portál ONKO Prostaty oslavil druhé výročí od svého založení
4. února 2016
Odkaz na program: http://program.rozhlas.cz/stanice/2016-02-04?cut=2&st=97 
 

Internetový portál ONKO Prostaty oslavil druhé výročí od svého založení. Novou disciplínou českých závodů v populismu se staly návrhy na snížení daně z přidané hodnoty – to, jak se naši politici předhánějí kdo víc a kdo líp komentuje publicista Jaroslav Veis. Mají se na Václavské náměstí vrátit tramvaje ? Dopravní podnik i magistrát jsou pro, tak proč se tomu Praha 1 vehementně brání? O částečné pracovní úvazky je u Čechů velký zájem, jenže společnosti je příliš nenabízejí. V ulicích Kolína nad Rýnem budou dnes lidé ve všelijakých bláznivých kostýmech slavit tradiční karneval. A to za bepečnostních opatření, jaké karnevalový Kolín nepamatuje. Moderují Renata Kropáčková a Jan Burda. (50 min)

[button_icon href=“/videos/cesky_rozhlas_04-02-2016.mp3″ icon_path=““ icon=“arrow“ sense=“ltr“ ]Poslechnout[/button_icon]

 

 

ONKO Prostaty (neboli Online Klinika pro Onkologii Prostaty) je společný projekt předních lékařů, pracujících v oboru léčby karcinomu prostaty. Web nepropaguje žádné konkrétní výrobky ani neobsahuje žádnou reklamu.

Provoz tohoto projektu je umožněn díky finanční podpoře společnosti Astellas Pharma s.r.o. Tato společnost, ani žádný jiný subjekt nemá vliv na obsah informací, prezentovaných lékaři na těchto stránkách.

Podporuje Astellas Pharma s.r.o.