Vyberte stránku

Jsme rádi, že Vás ONKO Prostaty zaujalo a že chcete získat přístup ke všem informacím. Onemocnění rakovinou prostaty patří k těm, u kterých je důležité, aby byl pacient správně zaškolen. Aby onemocnění rozuměl, mohl si o něm povídat se svým lékařem a aby mohl činit správná rozhodnutí. Úroveň těchto znalostí ovlivňuje průběh léčby.

Dnes je bohužel možné nalézt na internetu značné množství informací, jejichž zdroj a kvalita je často diskutabilní. Obsah tohoto webu byl navržen předními lékaři, kteří tuto nemoc léčí, znají moderní postupy a vědí, jaké informace musí pacient znát, aby léčba probíhala co nejlépe.

Ve videích na našich webových stránkách získáte:

  • Získáte informace, které potřebujete pro Vaši správnou léčbu.
  • Získáte informace, které jsou ověřené a přímo od zdroje.
  • Informace Vám budou sdělovat lékaři ve více, než 90 videích a na dalších pracujeme.
  • Budete mít možnost posílat dotazy přímo našim lékařům.
  • Shlédnutím videí naše pomoc nekončí. Pokud se objeví nové informace, které jsou pro Vás a Vaši léčbu důležité, vytvoříme nová videa a upozorníme Vás emailem.
  • Vaše účast je anonymní, zcela zdarma, zcela nezávazná a potrvá jen tak dlouho, jak budete chtít. Posláním tohoto webu je pomoc lékařů pacientům, nebudeme Vám nabízet prodej žádných produktů.

Přístup k těmto informacím získáte tak, že se u nás takzvaně zaregistrujete. Jak jsem již psala, registrace i používání webu je zcela zdarma. Pokud budete chtít svou registraci zrušit, můžete tak učinit

snadno a rychle kliknutím na odkaz, který budete mít stále k dispozici. Vaše údaje se v naší databázi smažou automaticky. A samozřejmě je nikdy nikomu nepředáme. U nás jste opravdu v bezpečí.

Nastala chyba. Opakujte postup znovu a ujistěte se, prosím, že vkládaná adresa je platná.


Těšíme se na Vás,
tým ONKO Prostaty