Menu

Jsme rádi, že Vás ONKO Prostaty zaujalo a že chcete získat přístup ke všem informacím. Onemocnění rakovinou prostaty patří k těm, u kterých je důležité, aby byl pacient správně zaškolen. Aby onemocnění rozuměl, mohl si o něm povídat se svým lékařem a aby mohl činit správná rozhodnutí. Úroveň těchto znalostí ovlivňuje průběh léčby.

Dnes je bohužel možné nalézt na internetu značné množství informací, jejichž zdroj a kvalita je často diskutabilní. Obsah tohoto webu byl navržen předními lékaři, kteří tuto nemoc léčí, znají moderní postupy a vědí, jaké informace musí pacient znát, aby léčba probíhala co nejlépe.

Ve videích na našich webových stránkách získáte:

  • Získáte informace, které potřebujete pro Vaši správnou léčbu.
  • Získáte informace, které jsou ověřené a přímo od zdroje.
  • Informace Vám budou sdělovat lékaři ve více, než 90 videích a na dalších pracujeme.
  • Budete mít možnost posílat dotazy přímo našim lékařům.
  • Shlédnutím videí naše pomoc nekončí. Pokud se objeví nové informace, které jsou pro Vás a Vaši léčbu důležité, vytvoříme nová videa a upozorníme Vás emailem.
  • Vaše účast je anonymní, zcela zdarma, zcela nezávazná a potrvá jen tak dlouho, jak budete chtít. Posláním tohoto webu je pomoc lékařů pacientům, nebudeme Vám nabízet prodej žádných produktů.

Přístup k těmto informacím získáte tak, že se u nás takzvaně zaregistrujete. Jak jsem již psala, registrace i používání webu je zcela zdarma. Pokud budete chtít svou registraci zrušit, můžete tak učinit

snadno a rychle kliknutím na odkaz, který budete mít stále k dispozici. Vaše údaje se v naší databázi smažou automaticky. A samozřejmě je nikdy nikomu nepředáme. U nás jste opravdu v bezpečí.

Vložená adresa je chybná. Zopakujte, prosím, postup a ujistěte se, že je adresa zadána správně.


Těšíme se na Vás,
tým ONKO Prostaty

ONKO Prostaty (neboli Online Klinika pro Onkologii Prostaty) je společný projekt předních lékařů, pracujících v oboru léčby karcinomu prostaty. Web nepropaguje žádné konkrétní výrobky ani neobsahuje žádnou reklamu.

Provoz tohoto projektu je umožněn díky finanční podpoře společnosti Astellas Pharma s.r.o. Tato společnost, ani žádný jiný subjekt nemá vliv na obsah informací, prezentovaných lékaři na těchto stránkách.

Podporuje Astellas Pharma s.r.o.