Menu
Jsme rádi, že Vás ONKO Prostaty zaujalo a že chcete získat přístup ke všem informacím. Onemocnění rakovinou prostaty patří k těm, u kterých je důležité, aby byl pacient správně zaškolen. Aby onemocnění rozuměl, mohl si o něm povídat se svým lékařem a aby mohl činit správná rozhodnutí. Úroveň těchto znalostí ovlivňuje průběh léčby.
Dnes je bohužel možné nalézt na internetu značné množství informací, jejichž zdroj a kvalita je často diskutabilní. Obsah tohoto webu byl navržen předními lékaři, kteří tuto nemoc léčí, znají moderní postupy a vědí, jaké informace musí pacient znát, aby léčba probíhala co nejlépe.

Ve videích na našich webových stránkách získáte:

  • Získáte informace, které potřebujete pro Vaši správnou léčbu.
  • Získáte informace, které jsou ověřené a přímo od zdroje.
  • Informace Vám budou sdělovat lékaři ve více, než 100 videích a na dalších pracujeme.
  • Shlédnutím videí naše pomoc nekončí. Pokud se objeví nové informace, které jsou pro Vás a Vaši léčbu důležité, vytvoříme nová videa a upozorníme Vás emailem.
  • Vaše účast je anonymní, zcela zdarma, zcela nezávazná a potrvá jen tak dlouho, jak budete chtít. Posláním tohoto webu je pomoc lékařů pacientům, nebudeme Vám nabízet žádné produkty.
Přístup k těmto informacím získáte tak, že se u nás takzvaně zaregistrujete. Jak jsem již psala, registrace i používání webu je zcela zdarma. Pokud budete chtít svou registraci zrušit, můžete tak učinit
snadno a rychle kliknutím na odkaz, který budete mít stále k dispozici. Vaše údaje se v naší databázi smažou automaticky. A samozřejmě je nikdy nikomu nepředáme. U nás jste opravdu v bezpečí.
Vložte, prosím, Vaši emailovou adresu, potvrďte souhlas se zásadami na ochranu osobních údajů kliknutím na políčko a odešlete formulář kliknutím na tlačítko „Přihlásit se“.

S Vaší údaji budeme nakládat dle zákona a požadavků GDPR. Více informací o ochraně Vašeho soukromí naleznete v zásadách na ochranu osobních údajů.

Těšíme se na Vás,
tým ONKO Prostaty

ONKO Prostaty (neboli Online Klinika pro Onkologii Prostaty) je společný projekt předních lékařů, pracujících v oboru léčby karcinomu prostaty. Web nepropaguje žádné konkrétní výrobky ani neobsahuje žádnou reklamu.

Provoz tohoto projektu je umožněn díky finanční podpoře společnosti Astellas Pharma s.r.o. Tato společnost, ani žádný jiný subjekt nemá vliv na obsah informací, prezentovaných lékaři na těchto stránkách.

Podporuje Astellas Pharma s.r.o.